İnsan Kaynakları

Kurumsal Değer ve İlkelerimiz

İşimiz, süreci yönetmek... Hem de proje sürecini takiben başlayan ve içinde yapılan işe göre sözleşme, ihale, şartname, saha ve şantiye yönetimlerini de içeren bir hizmet spektrumuna hakim olmak.

Kurumsal değerimizin varlığını müşterilerimiz ve ortaklıklarımız, gelişimimiz, takım çalışması ruhumuz, hızlı ve doğru karar alma mekanizmamız, değişime uyumluluk ilkelerimiz ile sürdürmekteyiz.

Şirket kültürümüze dayalı İnsan Kaynakları ilkelerimiz:

Seçme ve Yerleştirme sürecinde tüm başvurular incelenir ve başvuru süresinde uygun bir pozisyon olmadığı durumlarda, adaylar YPU aday havuzuna alınır ve ilgili pozisyon açıldığında iş tanımları doğrultusunda öğrenim, deneyim, lisans bilgisi ve mülakatlarda gözlenen kişisel yetkinlikler ile aday seçimi yapılır.

Şirketimize başvurular için www.kariyer.net üzerinden açık pozisyonlar görüntülenebildiği gibi insan kaynakları departmanı elektronik posta [email protected] adresine de yapılabilir.

Ücret politikamız, belirleyen temel faktörler: personelin yetkinlikleri; öğrenim, deneyim, lisans bilgisi, gözlenen performansı ve piyasa durumudur.

Performans değerlendirme de belirlenen hedefler yıl içinde takip edilir, gerekli değişiklikler, yönlendirmeler ile yılsonu gerçekleştirilenler karşılaştırılarak performans düzeyleri belirlenir.